Movieizle'de toplam 5462 filmi izleyebilir, 62 kategoriye göz atabilir ve 10415 yoruma bakabilirsiniz.

HHhH Filmi izle 2017 Türkçe Altyazılı

HHhH Filmi izle 2017 Türkçe Altyazılı

Laurent Binet'in best seller kitabı olan The Man with the Iron Heart kitabından uyarlanan HHhH filmi güçlü bir oyuncu kadrosuna sahip. Başrollerinde Jason Clarke, Rosamund Pike, Jack O'Connell, Jack Reynor ve Mia Wasikowska'nın yer aldığı merakla beklenen HHhH filmini artık izleyebilirsiniz. HHhH anlamını merak edenler için açıklayalım Himmlers Hirn heisst Heydrich yani Türkçesi Himmler'in beyni Heydrich demek oluyor.

HHhH izle 2017 Türkçe Altyazılı Full HD

Heydrich, Nazi liderlerinin arasında en tehlikeli gösterilen isimlerdendi, deyim yerindeyse, tam bir ölüm makinesi. Himmler ise, yine aynı dönemde tarih sahnesinde gördüğümüz bir politikacı ve de Üçüncü Reich'ın önde gelen devlet adamlarındandı. Güçlü ve bir o kadar da etkili bir pozisyonda bulunan, üst düzey devlet adamlarının beyni olan Heydrich'in suikasta uğraması, tarihin akışına bir şekilde etki ediyor. Devrin yenilmez adamı, bir Çek ve bir Slovakyalı tarafından suikasta uğruyor. Nazi istilası altında bulunan Çekoslovakya'dan kaçan Jozef Gabcík ve Jan Kubis'in hikayesini izleyeceksiniz. İyi Seyirelr.

Orjinal Adı : HHhH The Man with the Iron Heart
Yönetmeni : Cedric Jimenez
Senarist : Laurent Binet, Audrey Diwan, David Farr, Cedric Jimenez
Aktörler & Aktristler : Rosamund Pike, Mia Wasikowska, Jack Reynor, Jack O'Connell, Abigail Lawrie, Stephen Graham, Jason Clarke, Geoff Bell, Thomas M. Wright, Enzo Cilenti, Noah Jupe
Yılı : 2017 Fransa Belçika Birleşik Krallık ABD
IMDB : 6.3
Süre : 120 Dakika
HHhH Filmi izle 2017 Türkçe Altyazılı
3.5 2 oy
16761 izlenme
  • Benzer Filmler

    

    Film Hakkındaki Düşünceleriniz